Перша «Битва Університетів» "Flash or trash" detector report/отчет

18 лютого 2016 року у стінах Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича КНУ ім. Т.Г. Шевченка відбулась визначна подія в Україні – перша «Битва Університетів». Змагалися два найбільші університети Києва.
Як кажуть організатори, КНУ ім. Т.Г. Шевченка перший «кинув рукавичку» університетам, бажаючи доказати, що він випускає найкращих. Виклик прийняв КНТУ «Київський політехнічний університет». Разом вони представили експертній раді і гостям заходу 10 цікавих і амбітних стартапів (серед яких був і наш проект - Luciding, який, доречи, у третьому раунді одержав перемогу) .
Було проведено 5 раундів, під час кожного з яких по 2 стартапи мали за честь представити свій ВНЗ. Кожному учаснику було надано 3 хвилини на презентацію свого проекту, а потім протягом 5 хвилин члени журі та глядачі мали змогу поставити декілька запитань представнику стартапу.
Битва проходила з підтекстом боксерського бою: були дівчата з табличками нумерації чергового раунду, а також дзвін на початку і по закінченні бою.
Цікавою також була ідея боротьби учасників – присутнім було не відомо, від якого університету кожен учасник.
Незвичним для таких заходів було скайп-включення посеред заходу з інвестором із Силіконової Долини Ігорем Шойфотом.
Боротьба була запеклою, адже кожний університет був добре підготовленим!
Перед оголошенням результатів експертам надали 10 хвилин на прийняття рішення. Нажаль, після перерви кількість глядачів в залі поменшала вдвічі. Чому? Може внаслідок організаційних недоліків?
Ми помітили декілька:
По-перше, обране приміщення не витримувало натовпу бажаючих підтримати команди - місць всім гостям не вистачало, у стінах залу було дуже жарко.
По-друге, акустика теж була недосконалою, не вистачало мікрофонів, через що ані учасників, ані членів журі не було чутно в передостанніх рядах. Врятовував ситуацію ведучий, який був дуже балакучим, намагався докричатися до кожного глядача.
А може глядачі просто занудьгували? Якщо б організаторами було передбачено розміщення рекламних стендів чи плакатів від учасників, гостям заходу було б чим зайнятися під час перерви!
За результатами представлених презентацій, за оцінками експертів, перемогу здобув КНТУ «Київський політехнічний інститут», незважаючи на те, що гості заходу, в більшості своїй, віддали свої голоси КНУ ім. Т. Шевченка.
Наприкінці заходу, представники «Бізнес-школи КРОК» вручили сертифікати на безкоштовне навчання за програмою StartUp Basic авторам кращих, на їх погляд, ідей - «UA-Robotics» та «CamTouch».
Представники ж іншого партнеру, стартап-школи «Sikorsky Challenge», вручили свої сертифікати команді Київського національного університету імені Тараса Шевченка, яка, доречи, не збирається так швидко здаватися – виш вже наголосив про готовність до матч-реваншу (але дата і час поки невідомі)!

Добавить комментарий

You must have Javascript enabled to use this form.