Перша «Битва Університетів» "Flash or trash" detector report/отчет

18 лютого 2016 року у стінах Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича КНУ ім. Т.Г. Шевченка відбулась визначна подія в Україні – перша «Битва Університетів». Змагалися два найбільші університети Києва.
Як кажуть організатори, КНУ ім. Т.Г. Шевченка перший «кинув рукавичку» університетам, бажаючи доказати, що він випускає найкращих. Виклик прийняв КНТУ «Київський політехнічний університет». Разом вони представили експертній раді і гостям заходу 10 цікавих і амбітних стартапів (серед яких був і наш проект - Luciding, який, доречи, у третьому раунді одержав перемогу) .

iHUB Ring #3 "Flash or trash" detector report/отчет

26 січня в Києві в приміщенні iHUB Kyiv відбувся iHUB Ring #3, турнір інноваційних проектів з soft- та hardware розробок, де учасники змагалися за гранти, що покривають переліт, проживання та участь в конференції Seed Forum в Таллінні та Осло. До участі у конкурсі було відібрано 7 стартапів (нажаль, не відомо тільки, за якими критеріями).

B-SHARKS анонсирует запуск нового проекта - «Flash or Trash - Detector»

В настоящее время во всем мире наблюдается «бум» стартап-индустрии: создано множество бизнес-инкубаторов, бизнес-акселераторов, HUBов, платформ, проводится множество конкурсов и Crash Testов для стартапов, предоставляются бесплатные консультационные услуги … А все ли они эффективны? На должном ли уровне организованы? Соотносятся ли ожидания участников с полученными результатами? Вместо того, чтобы помочь развитию молодых компаний, многие организации пытаются на них неплохо подзаработать…